Сообщение об ошибке

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 148 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 153 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru-UA.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 158 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).

№10 школа с углубленным изучением английского языка

Рубрикатор
школа
Контактная информация
Контактное лицо: 
директор Мамон Наталья Владимировна
Телефон: 
+380 (5366) 3-51-19;+380 (5366) 3-41-30
Сайт: 
sch-10.at.ua
Место расположения
Область: 
Полтавская
Адрес: 
  • Кременчуг
  • Маркса Карла улица
  • 10

 Спеціалізована школа № 10 працює за програмою поглибленого вивчення англійської мови з1972 року. Перший випуск у 1982 році.

За час свого існування школа набула передового досвіду в навчанні та вихованні молоді. Підготувала 40 вчителів англійської мови.

За останні років 142 випускники обрали майбутньою професією вивчення іноземних мов.

Школа пишається своїми медалістами:

2005 рік - 8 медалістів

2006 рік - 5 медалістів

2007 рік - 6 медалістів

2008 рік - 7 медалістів

2009 рік - 5 медалістів

2010 рік – 16 медалістів

2011 рік - 6 медалістів

2012 рік - 13 медалістів

 

Випускники школи навчаються в таких престижних учбових закладах України : у Київськомунаціональному університеті імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянській академії, в  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана , в Київському національному лінгвістичному університеті м.Києва, в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого м.Харкова, Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, Дніпропетровському національному  університеті імені Олеся Гончара та інших вузах нашої країни та за кордоном.

Методичий потенціал став запорукою успіху старшокласників на олімпіадах різних рівнів.

З 1997 року шкільна філія МАН – активний учасник конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: 

наші учні - постійні призери обласного та Всеукраїнського конкурсів МАНу.

Розширюються зв’язки школи з англомовними країнами. Для роботи на літню мовну практику запрошуються викладачі та студенти Йоркського коледжу США.

У книзі почесних гостей є відгуки близько 20 делегацій. У 1999 році школу відвідав Посол Великобританії в Україні Рой Рів, який дав високу оцінку рівню знань учнів.

З 1999 року в школі працює театральна студія "Рандеву” під керівництвом учителя української мови та літератури, зарубіжної літератури Яцини Світлани Василівни. Відеозаписи вистав стали черговим поповненням відеотеки кабінету літератури і вже не один рік використовуються як навчальні матеріали на уроках.

Для молодших школярів організовані гуртки, працюють факультативи за вибором: ляльковий та драматичнийт театр, естрадний танок, гуртки художньої творчості та "Основи компютерної грамотності”.