Сообщение об ошибке

 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 148 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 153 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru-UA.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 158 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).

№11 Лицей

Рубрикатор
Лицей
Контактная информация
Контактное лицо: 
директор Быкова Наталья Александровна
Телефон: 
+380 (5366) 2-30-48;+380 (5366) 2-31-32
Сайт: 
lyceum11.at.ua
Место расположения
Область: 
Полтавская
Адрес: 
 • Кременчуг
 • Первомайская улица
 • 53

 

Кременчуцький ліцей №11 виконавчого комітету Кременчуцької міської ради є інноваційною моделлю загальноосвітнього навчального закладу. На сьогодні є осередком економічної, правової та лінгвістичної освіти, який створює передумови для професійно зорієнтованого вибору випускникам майбутньої трудової діяльності в умовах ринкової економіки.


Педагогічний колектив ліцею №11 на чолі з директором Биковою Наталією Олександрівною, орієнтуючись на кінцевий результат, керується у своїй діяльності філософською концепцією, яка прогнозує стратегію бачення випускника як життєво компетентного працівника, мотивованого на ефективну трудову (економічну) діяльність власним життєвим проектом, схильного постійно вчитися, самовдосконалюватися, обізнаного щодо своїх прав і обов’язків, готового захищати та реалізовувати власні права: особистість комунікабельну, поінформовану, налаштовану на успіх, з яскраво вираженими лідерськими якостями.

Структуру навчального закладу складають: класи профільного навчання(10-11), загальноосвітні класи до профільної підготовки(1-9). Напрямки профілізації: суспільно-гуманітарний напрям (навчальні профілі: економічний, міжнародна економіка, фінанси і право, правовий);філологічний напрям (навчальний профіль: іноземна філологія); хіміко- біологічний. Ефективність інноваційної моделі ліцею засвідчує результативність роботи вчителів та учнів.

Науково-методична робота у ліцеї - це цілісна система спрямована на розвиток професійних якостей вчителя, його творчих здібностей, досконале володіння дидактикою, методикою, інноваціями, що є запорукою результативності  навчально-виховного процесу: формування громадянина, здатного адаптуватися до життя в умов їх ринкової економіки та поповнення творчого інтелектуального потенціалу держави.

Координаційним центром науково – методичної роботи – науково-методична рада.

Уся система науково-методичної роботи спрямована виконання основної проблеми, над якою працює ліцей : «Формування лідерської компетентності для життя в інноваційному суспільстві». Науково-методична  проблема реалізується через дослідно-експерементальну програму «Лідер», яка розрахована на 7 років.

Широко представлена позакласна робота навчального закладу, яка зорієнтована на креатин та здійснюється за чотирма напрямками:

 • Інтелектуально-науковий модуль. Втілений у діяльності лілейного наукового товариства «Пошук», що діє із 2001 року; олімпійської команди ліцею; дискусійного  клубу «дебати», який кілька років поспіль є призером міського та зонального етапів гри «Дебати»; інтелектуального клубу «Інтелект»,вихованці якого призери обласного етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнських конкурсів «Кенгуру» та «Колосок», Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та ін.; інтелектуального клубу «Професіонал»,що дозволяє додатково реалізовувати дітям свої професійні якості, набути практичного досвіду в обраній справі. Із 2 по 9 клас бажаючі учні ліцею беруть участь у різноманітних проектах, імітаційних іграх,а для десятикласників обов’язковою є профільна практика, що здійснується за авторською програмою «Школа без стін»; євроклубу ліцею (пізнання економічних, юридичних процесів інших держав, практичне оволодіння іноземними мовами – ось головні завдання даної структурної одиниці ліцею, діяльності якої координується асоціаціється Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку), представники якого у 2007 році стали учасниками проекту міжнародних обмінів Роберта Шумена (ліцей №11 було визнано однією з найактивніших шкіл-учасників даного проекту); прес-центру «Ініціатива», що не залишає поза увагою (без коментарів і критичної оцінки) жодної події у ліцеї, місті, області,Україні.
 • Художньо-естетичний модуль. Втілений у діяльності гімнастичної групи «Мрія»; вокальної групи «Срібні дзвіночки», театральної студії «Орфей», КВК «ЕПЛЛ», студії декоративно-прикладного мистецтва, технічної творчості, образотворчого мистецтва.
 • Спортивно-туристичний модуль. Втілений у діяльності ЮІР, ДЮП «Прометей», туристичного клубу «Крок», екологічного клубу «Час ЕКО».
 • 4. Учнівське самоврядування. Основною позакласною діяльністю ліцеїстів авторська система самоврядування «Мікрополіс», яка є однією з важливих факторів залуення учнів до громадської діяльності. Учні мають право висловлювати свою думку і бути почутими, брати участь у прийнятті рішень, що стосуються їх життя. Система самоврядування в ліцеї виховує в учнів ініціативність, цілеспрямованість та впевненість у собі.


З 1-го по 9-й клас:

 • вивчення російської мови;
 • курс "комп'ютерна азбука";
 • група подовженного дня;
 • один клас - на базі дитсадка №35.

З 10-го класу проводиться навчання у профільних класах:

 • гуманітарний напрямок:
  • економіка;
  • міжнародна економіка;
  • право;
  • фінанси та право з вивченням 2-х мов - англійської та німецької.
 • напрямок природничих наук:
  • хімія;
  • біологія.

Вивчення китайської мови (факультатив).

У школі працює електронна система внутрішньої безпеки дітей (відеоспостереження).