Сообщение об ошибке

 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 148 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 153 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).
 • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/lib/OpenLayers/Lang/ru-UA.js) is not within the allowed path(s): (/var/www/kremenchug/data:.) в функции openlayers_include() (строка 158 в файле /var/www/kremenchug/data/www/kremenchug-i.com/sites/all/modules/openlayers/openlayers.module).

№4 Лицей

Рубрикатор
школа
Контактная информация
Контактное лицо: 
директор Михайлик Любовь Васильевна
Телефон: 
+380 (5366) 3-31-57;+380 (5366) 3-60-34
Сайт: 
licey-4.at.ua
Место расположения
Область: 
Полтавская
Адрес: 
 • Кременчуг
 • Первомайская улица
 • 13

 

Кременчуцький  ліцей №4 – спеціалізована середня школа фізико-математичного та хіміко-біологічногопрофілів для здібних учнів. При ліцеї відкриті доліцейні спеціалізовані класи з поглибленим вивченням математики, фізики, біології та хімії, початкові та 5-9 загальноосвітні класи.

Через 16 років з початку своєї діяльності ліцей входить у число відомих середніх закладів освіти Полтавщини, України. У даний час ліцей – учасник експерименту Всеукраїнського рівня за темою: «Управління інноваційною діяльністю в умовах сучасного навчального закладу».

Співпраця з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, з КМНМЦ збагатили наш ліцей сучасними освітніми технологіями.

У ліцеї працюють 77 педагогів, серед них:  Соросівських учителів – 1; учителів-методистів –30; старших учителів – 21; учителів вищої категорії –55, відмінників освіти України - 14

Створено портретну  галерею  вчителів-методистів та старших учителів "Завжди у творчому пошуку”. У ліцеї  діють: науково - методична рада, 7 кафедр ( точних наук, природнича, філологічна, іноземних мов, початкових класів, історико-географічна, естетичного виховання), 2 методоб’єднання (вчителів фізичної культури та трудового навчання).

 Працює творча лабораторія "Школа пізнання”, яка допомагає постійно підвищувати професійний рівень педагогічних працівників,  за секціями:

 • інновації навчання,  

 • "Пізнай себе” (психологічна),

 • "Спілка ентузіастів”,

 • екологія та охорона здоров’я учнів.

 • науково-дослідницька.

Ліцей поєднує переваги класичної державної середньої освіти з якістю освіти нового типуВпевнена, що шлях найкращого розвитку дитини пролягає через профільні навчальні заклади – ліцеї, гімназії, колегіуми. Ліцей приймає учнів до 10 класу за конкурсом, під час якого ми перевіряємо рівень виконання державних програм, і чесно зароблені знання можуть бути перепусткою до нас. Ліцеїсти завжди виділяютьсяпрацелюбством, мотивацією до успіху. Вступ до першого класу здійснюється з шести років за умови подачі заяви, ксерокопії свідоцтва про народження та за умови наявності вільних місць.

Наша мета – створити для ліцеїстів атмосферу поваги, дружніх, теплих взаємин. Зробити так, аби абсолютно кожний учень почував себе у безпеці й зрозумів свою індивідуальну неповторність, відчув потяг до знань, саморозвитку, успіху.

Фахова підготовка та практичний досвід наших вчителів, тверді переконання та воля адміністрації, обладнані кабінети та класи, належний контакт з державними структурами та фінансова благодійна підтримка батьків дають змогу успішно розв'язувати поставлені завдання.

Ми прагнемо до найвищих стандартів освіти; крок за кроком шукаємо (і знаходимо) ефективніші педагогічні технології.

Ліцей завжди готовий до ефективної співпраці з батьками. Ми відкриті до толерантного професійного діалогу про шляхи поліпшення навчання та виховання.Персонал ліцею поважає своїх ліцеїстів, бо кожен з них – особистість, яка в майбутньому має шанс посісти належне місце в новій національній еліті. Мивпровадили свій "Кодекс честі ліцеїста", правила ліцейної дисципліни та етикету, які не дозволяємо безкарно порушувати.

Нас турбує стан здоров'я наших дітей. Упевнені, що пріоритетом мають бути глибокі знання для здорової дитини, а не знання будь-якою ціною. Тому в ліцеї багато  робиться для діагностування, психічного та фізичного оздоровлення учнів, консультування батьків.