Дитячі онлайн ігри

Природне бажання будь-яких батьків - відстрочити знайомство дитини з комп'ютером та інтернетом, але відсутність часу і нервів для того, щоб стежити і якось «розважати» їх змушує до використання своєрідних помічників. Ще батьків зупиняє при установці інтернету - дитина насамперед не полізе в вікіпедію і не стане дізнаватися щось корисне для навчання, вона, швидше за все, буде шукати ігри.


А в наш час ігри - це безперечно жорстокість, насильство, неповага і лайка серед багатьох учасників. Звичайно, ваше чадо не піде шукати шахи або шашки, а спробує прорекламовані Counter Strike і WoW.

І якщо років так в 14-17 знайомство з масовими битвами і насильством, нецензурною лайкою і тому подібними речами не буде першим, вже за такий час всі діти дізнаються про поганих сторонах життя, то ось більш ранній вік, десь 9-13 років , краще убезпечити від подібних проявів жорстокості на екрані.

Благо існують і «добрі» проекти, що дозволяють добре, іноді навіть корисно провести час і не зустріти жахів, які зроблять негативний вплив на психіку маленького дитини, наприклад ось цікавий проект для дівчат, можна знайти навчальні флеш-ігри.

Дитячі ігри онлайн

Прикладом подібної «безпечної» гри буде Farmerama. Вона являє собою невелику стратегію, побудовану на симуляторі сільського життя. Невелику земельну ділянку, будиночок, господарство. Вам доводиться сіяти, садити, змагатися з сусідами, доглядати за садком і їздити за продуктами. Мила добра гра, яка не містить ніяких негативних сцен і місій. Дитина буде отримувати рівні, будувати все більшу і більшу село. Він дбайливіше і відповідальніше підходить до облаштування господарства, отримувати нові можливості, що буде давати йому більший інтерес. Якщо в якихось MMORPG герой «ловить кайф» від того, що прокачає за допомогою вбивств свого персонажа до неймовірно високого рівня, то тут насолоду приносять більше мирні бонуси: найкрасивіші і смачні фрукти і овочі, що відкриваються на високих рівнях.

Природно, не всі діти, особливо хлопці, які мало не з народження мріють про битви і бігають з дерев'яними мечами, борючись з вигаданими чудовиськами, полюблять симулятор сільського життя. А ті, хто живе в селі, тим більше будуть мріяти про щось більш загадкове, незвичайному, містичному, несхожій на їх реалії. Для них ідеально підійде проект Небеса. Її можна навіть віднести до корисних ігор в плані дитячого розвитку. Так, тут відбуваються битви, та й битися часто доводиться з монстрами, не тільки з людьми, але битви виглядають як звичайне знищення однакових кубиків. Бачите, де можна поміняти кубики місцями, щоб вони встали в ряд і будете знищені, робите це і отримуєте окуляри або б'єте противника. Тут вам і битви, і все ж нічого жорстокого, все виглядає добре. Головне, для дитини гра не буде вимагати багато часу - зайшов, зібрав ресурси, «убив» супротивника вирішення завдання, то є ще й змусив працювати логічне мислення, і вперед назустріч домашньому завданню зі школи. Тобто гра ще й мислення розвиває, як той же тетріс, тільки в більш гарній оболонці. І останній, але важливий плюс проекту - маленька трата часу. Ви можете не заходити день, тиждень, навіть місяць, а аккуант буде не чіпатимуть, і можна продовжити гру.

Онлайн ігри для дітей

Є і ще проекти, що поєднують в собі характеристики описаних вище ігор, але мають важливі особливості. Наприклад, МіраМагія - гра, в якій ви потрапите в казкову чарівну країну, будете ростити дракона, самі станете чарівником, але в той же час, не будете проводити боїв, а будете жити і розвивати село і вихованця за допомогою заклинань. Тут все по-доброму, магія, як в небесах, розвиток села, як в Farmerama, але в той же час чарівний світ, який дасть вашій дитині відчуття, ніби він знаходиться десь в казці. А якщо ваша дитина виростить величезного дракона, та й збереже своє чарівне поселення, він буде пишатися зробленою роботою.

Вибір батьками ігор для дітей завжди складний і є високий шанс зробити помилку. Потрібно підходити до цього процесу з усією належною уважністю. Тому порада всім батькам - не потрібно відразу ж давати дитині грати у «дорослі» проекти, на кшталт Rift, Aion, Riot, нехай вони краще довше залишаються в дитинстві, разом з тією ж МіраМагіей або Farmerama.